Youtube Nasza firma to niezależny serwis specjalizujący się w całościowych naprawach mechanicznych, diagnostyce, kodowaniu i obsłudze samochodów BMW, Audi, Mercedes i MINI. Każdego roku do serwisu trafia tysiąc sześćset BMW.
Niezależny serwis BMW i Mercedes: Dlaczego warto wybrać nas? Tymczasowa konserwacja BMW
Nie trać czasu na irracjonalne czasy oczekiwania i biurokratyczne procedury podczas korzystania z legalnych usług. Jeśli współpracujesz z nami, możesz oczekiwać tych samych wyników przy niższych kosztach iw krótszym czasie. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i zespołu wysoko wykwalifikowanych mechaników, jesteśmy w stanie szybko serwisować i naprawiać pojazdy BMW.
Kompetencja i zapewnienie wysokich standardów
BMW Warszawa, w przeciwieństwie do oficjalnych dealerów BMW, ma dostęp do wszystkich najnowszych technologii i najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Uczestniczymy we wszystkich programach konserwacji i napraw zatwierdzonych przez fabrykę.
Mechanik Samochodów, Maszyn, Serwis Sprzętów
Luksusowe pojazdy zastępcze
Naszym klientom udostępniamy samochody klasy premium na wynajem w celu konserwacji. Nasza flota obejmuje BMW 118, 216, 320 i Mini Countryman. Zapytaj agenta o dostępność pojazdu zastępczego.
Jako firma przestrzegamy surowych kryteriów marki BMW oraz ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (GVO/MVBER). Zapewniamy również kodowanie opcjonalnego sprzętu instalowanego fabrycznie, takiego jak słuchawki bezprzewodowe, zaczepy holownicze, tylne światła LED i inne.
Nie płać za dużo! Gwarantujemy, że przebijemy ceny każdego zatwierdzonego usługodawcy.
Dostawa prosto pod Twoje drzwi
Osoby, które często są w ruchu, docenią naszą ekskluzywną ofertę. Możesz sprawdzić swoje BMW bez wychodzenia z domu dzięki naszemu serwisowi Door-To-Door. Po zakończeniu serwisu nasz kierowca przyjedzie po kluczyki i odstawi Twój pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce w Warszawie. Skutecznie i bez zająknięcia. Karty są tu mile widziane.
Serwis Samochodów dostawczych i tirów, Maszyny Budowlane, Serwis Sprzętów w Warszawie
Autoryzowani technicy BMW
Szukasz ekspertów BMW, którzy pomogą Ci rozwiązać rzadki problem? Jesteś we właściwym miejscu!
Bardzo ciekawy film fajnie było posłuchać też sam lubię jak wszystko zostaje jak najbardziej się da zostawić w orginale ciągnik 🙂będą ciekawe filmy z remontu tego ciągnika pozdrawiam wszystkich serdecznie 😏👊😏
Kolor "yellow bahama". Był u nas w wiosce 1012 z tym srebrnym dachem zółty, ale kolor korpusu nie pamietam. Był też 914 czerwony z wysokim dachem, ale nie wiem czy z srebrnym czy czerwonym, korpus czarny. Oba roczniki '89/90. Był jeszcze 914 żółty z niskim dachem też rocznik 89. 912 na moim kanale rocznik '90 niski dach kość słoniowa korpus szary, skrzynka "fergusonowska" , "szperacz" na wsporniku lampy. 1614 na moich filmach rocznik '97 wysoki dach czerwony z tyłu jeden halogen u góry, drugi w błotniku- podkreślam rocznik '97. Obciążniki przednie i zaczepy też różniły się w różnych latach. Poszukuje 2 wysokich dachów do tych ursusów, byłbym wdzięczny, gdyby pan Piotr dał jakiś namiar na sprzedawce części z "epoki". Uchylne szyby weszły w 1987 roku, tak samo chyba te tylne lampy ścięte. Zetory miały bardzo dobre wygłuszenie- pod całą kabina, nawet pod wiekami od skrzynek akumulatorowych czy tunelem osłaniającym dźwignie wzmacniacza/wom/gazu/orbitrola. Nawet orbitrol miał oryginalne uchwyty ciut niżej niż ursus. Wg mnie Ursusowskie kabiny pod względem drzwi też były lepsze. Na pewno na minus w ursusach są lampy na błotniku i te małe lusterka na drzwiach- porażka!!! Pozdrawiam.
34:29 " znowu zetor tu wygrywa twaroscia, trzeba powiedzieć, że to jest ciągnik nie do zajechania" -Mimo że zrobiony w tej samej fabryce? 🤣 Rozbroiło mnie to, znowu powielanie durnych mitów, przecież zetor składał dla urusa skrzynie i silniki więc niby jak miałyby być gorsze? Wersje eksportowe zarówno ursusa jak i zetora uchodziły za to lepsze, a różniły się tylko tym że były zalane lepszymi olejami i miały lepsze wyposażenie. 90% ursusów na polskich wsiach została już dojechana w pgr'ach a większość ciężkich zetorów na naszym rynku to wersje eksportowe, zwykle ściągnięte z zachodu, jak postawicie obok ursusa de luxe albo finna to wiekiej różnicy nie ma. Silniki i skrzynie w ciężkiej serii są tak "zetorowskie" jak ursusowski jest perkins 🤣
Skoro Pan Piotr ma tak ogromną wiedzę praktyczną i teoretyczną, to ja się zastanawiam, czy on ma w ogóle czas na żonę? 😉 Nie no żart. Na pewno musiał długo siedzieć w garażu i bawić się tym sprzętem, no i musiał też się psuć, żeby go rozbierać i skręcać. Z książek się tego nie nauczysz…Zazdroszczę mu, nie ukrywam tej wiedzy.
wzmacniacz momentu to lata 60 te w Ursusie, te przekladnie byly stosowane w c385 ale wczesniej w Ursusie to skonstruowali bo mialy byc w innych traktorach i mialy byc trzy, Zetor tego wzmacniacza nie wymyslil.
ja mam 1224 z 1988 roku i ma gruby dach orginalnie wersja eksportowa do niemiec
O u tego pana możesz nagrywać bo ciekawie się ogląda a nie tego dziadka
1988 ma taką małą skrzynkę wewnętszną
Kolor dachu powinien być taki jak dach i ramka maski w MF 235 w roku 89. Ale nie wiem jaki to RAL
ja w tej wersji co mam ursusa to mam błotniki orginalnie poszeżone że zasłaniają całe koła
Bardzo ciekawy film fajnie było posłuchać też sam lubię jak wszystko zostaje jak najbardziej się da zostawić w orginale ciągnik 🙂będą ciekawe filmy z remontu tego ciągnika pozdrawiam wszystkich serdecznie 😏👊😏
Mądrego to aż chce się słuchać
Z kąd pan ma ten dach można jakieś namiary na taki dach?
kurwa ale nuda……………..
1212 mialo stary typ kolektora czyli krotki tlumik w masce i piekny wyjatkowy wygar
Fajny odcinek więcej takich z tym panem widać ze ma pojęcie
Pięknie opowiada miło się słucha super kanał panie Wacławie pozdrawiam
Pamiętam jak ojciec w pgr miał ursusa 1201 ,właśnie w żółtym kolorze tylko z niskim dachem. Super wspomnienia. Pozdrawiam panowie
w końcu pełnometrażowa produkcja:)
super
Ogromna wiedza i pojęcie Pana Piotra da sukces temu projektowi 💪🤝
Kurczę japiernicze, eleganckie jest to gospodarstwo 💪💪
Od 88 były grube dachy i orbitrole
To jest dopiero fachowiec!
Kurde jakie to wszystko jest piękne 😁
Po takich filmach mam coraz większą ochotę aby odnowić swojego zetora 😅
Polmo Kwidzyn chyba castorama jest na miejscu tego zakladu albo inne badziewie tego typu
Tacy ludzie powinni w szkołach uczyć, raz że niesamowita wiedzą a dwa chęć jej przekazania innym 🙂
Wielki szacunek dla Pana Piotra 😃
Ursusik po tuningu jeszcze nie sprzedany
Pasjonat .można takie filmiki oglądać długo . Bardzo dużo ciekawostek pozdrawiam
Wacław jak już pan Piotr dorobi lakier to jak może niech poda co i jak 😃 szukam do 30stki właśnie oryginału.
Pozdrawiam
Kurde widać że facet się zna patrzę na to i nie mam pojęcia co gdzie jak mistrz
bardzo fajnie że i pan panie waclo się uczy i nam tą wiedzę przekazuje
Dach w oryginale był srebrny, do transportu zrobić na szybką skrzynie tak jak w wersji eksportowej deluxe
Korpus tylniego mostu do Zetora i Ursusa były odlewane w odlewni żeliwa w Śremie
Witaj Wacławie. 🙂
Wspaniale słucha się takich fachowców, jak Wy i oby więcej takich materiałów.:)
Pozdrawiam serdecznie.
Lubie tego pana słuchać mega mądry mechanik juz takich nie ma złotych rączek
Ten pan to jest fachowiec
Kolor "yellow bahama". Był u nas w wiosce 1012 z tym srebrnym dachem zółty, ale kolor korpusu nie pamietam. Był też 914 czerwony z wysokim dachem, ale nie wiem czy z srebrnym czy czerwonym, korpus czarny. Oba roczniki '89/90. Był jeszcze 914 żółty z niskim dachem też rocznik 89. 912 na moim kanale rocznik '90 niski dach kość słoniowa korpus szary, skrzynka "fergusonowska" , "szperacz" na wsporniku lampy. 1614 na moich filmach rocznik '97 wysoki dach czerwony z tyłu jeden halogen u góry, drugi w błotniku- podkreślam rocznik '97. Obciążniki przednie i zaczepy też różniły się w różnych latach. Poszukuje 2 wysokich dachów do tych ursusów, byłbym wdzięczny, gdyby pan Piotr dał jakiś namiar na sprzedawce części z "epoki". Uchylne szyby weszły w 1987 roku, tak samo chyba te tylne lampy ścięte. Zetory miały bardzo dobre wygłuszenie- pod całą kabina, nawet pod wiekami od skrzynek akumulatorowych czy tunelem osłaniającym dźwignie wzmacniacza/wom/gazu/orbitrola. Nawet orbitrol miał oryginalne uchwyty ciut niżej niż ursus. Wg mnie Ursusowskie kabiny pod względem drzwi też były lepsze. Na pewno na minus w ursusach są lampy na błotniku i te małe lusterka na drzwiach- porażka!!!
Pozdrawiam.
Wacolo podaj E mail wyślę Ci zdjęcia Ursusa jak powinien wyglądać w tych latach produkcji.
Łapka za żółty
Jeśli Pan Piotr chciałby sie podzielić paroma sztukami lamp to chętnie bym kupił 🙂
W 912 ma gruby dach oryginal i ta skrzyneczka
Dach byl szary
W Rsp Pawonków jest taki z grubym dachem kiedyś żółty teraz przemalowany na czerwono na YT są filmy z jego udziałem 😉
szybko minelo te 40 minut
Panie Wacławie liczę na równie obszerna i szczegółową relację z finału tego remontu 😉
Panie Wacławie być na magazynie i nie podejść do Bizonka wielka szkoda 🙂
👍
34:29 " znowu zetor tu wygrywa twaroscia, trzeba powiedzieć, że to jest ciągnik nie do zajechania"
-Mimo że zrobiony w tej samej fabryce? 🤣 Rozbroiło mnie to, znowu powielanie durnych mitów, przecież zetor składał dla urusa skrzynie i silniki więc niby jak miałyby być gorsze? Wersje eksportowe zarówno ursusa jak i zetora uchodziły za to lepsze, a różniły się tylko tym że były zalane lepszymi olejami i miały lepsze wyposażenie. 90% ursusów na polskich wsiach została już dojechana w pgr'ach a większość ciężkich zetorów na naszym rynku to wersje eksportowe, zwykle ściągnięte z zachodu, jak postawicie obok ursusa de luxe albo finna to wiekiej różnicy nie ma. Silniki i skrzynie w ciężkiej serii są tak "zetorowskie" jak ursusowski jest perkins 🤣
Skoro Pan Piotr ma tak ogromną wiedzę praktyczną i teoretyczną, to ja się zastanawiam, czy on ma w ogóle czas na żonę? 😉 Nie no żart. Na pewno musiał długo siedzieć w garażu i bawić się tym sprzętem, no i musiał też się psuć, żeby go rozbierać i skręcać. Z książek się tego nie nauczysz…Zazdroszczę mu, nie ukrywam tej wiedzy.
Jak to jest z wytrzymałością takiego Ursusa, czy jest sens kupować szóstkę bez napędu tylko do transportu
Serwus koledzy ma ma ktoś namiar na tego fachowca? Chcę uratować jednego 1222.
wzmacniacz momentu to lata 60 te w Ursusie, te przekladnie byly stosowane w c385 ale wczesniej w Ursusie to skonstruowali bo mialy byc w innych traktorach i mialy byc trzy, Zetor tego wzmacniacza nie wymyslil.